Polub nas na Facebooku!

Dla naszych fanów przygotowaliśmy specjalne promocje/rabaty oraz konkursy! Niezależnie czy dokonujesz zamówienia przez internet/telefon lub na Facebooku poinformuj pracownika o polubieniu naszego profilu a otrzymasz zniżkę 5%.

Zapraszamy wszystkich na nasz fanpage na Facebooku. Znajdą tam Państwo opinie naszych klientów. Na profilu na bieżąco można śledzić nasze promocje oraz nowości.

Karta Stałego Klienta

Dla naszych stałych Klientów proponujemy karty rabatowe uprawniające do zniżek. Dzięki Karcie można wynająć samochód w dowolnym z naszych oddziałów ze stałą zniżką 10%.

Aby otrzymać kartę, łączna kwota dotychczasowych bezszkodowych wynajmów musi wynosić nie mniej niż 3 000 zł. Po spełnieniu powyższych warunków, należy skontaktować się z Centralą firmy.

Nowa Skoda Citigo na 3 miesiące tylko za 3000 zł netto

Potrzebujesz samochodu do realizacji zadań w Twojej firmie przez krótki czas? Wynajmij Skodę Citigo na 3 m-ce i skorzystaj z najatrakcyjniejszej ceny na rynku! Aby skorzystać z promocji należy opłacić z góry cały 3 miesięczny okres wynajmu. Limit kilometrów do wykorzystania przez 3 miesiące to aż 9000! Po przekroczeniu limitu opłata za każdy dodatkowy kilometr to 0,30 zł.

Promocje nie łączą się ze sobą