Polub nas na Facebooku!

Dla naszych fanów przygotowaliśmy specjalne promocje/rabaty oraz konkursy! Niezależnie czy dokonujesz zamówienia przez internet/telefon lub na Facebooku poinformuj pracownika o polubieniu naszego profilu a otrzymasz zniżkę 5%.

Zapraszamy wszystkich na nasz fanpage na Facebooku. Znajdą tam Państwo opinie naszych klientów. Na profilu na bieżąco można śledzić nasze promocje oraz nowości.

Rabat na pobyt w ośrodku wypoczynkowym

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, gdzie można wyjechać by odpocząć i zrelaksować się to zachęcamy do skorzystania z przygotowanego specjalnie dla naszych Klientów rabatu -10% na pobyt w atrakcyjnym ośrodku wypoczynkowym. Kurpiowska Kraina to obiekt rekreacyjno-sportowy znajdujący się na Mazurach, niemal nad samą plażą, który oferuje szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wypożycz auto w MobiCars i przeżyj przygodę w Kurpiowskiej Krainie!

Karta Stałego Klienta

Dla naszych stałych Klientów proponujemy karty rabatowe uprawniające do zniżek. Dzięki Karcie można wynająć samochód w dowolnym z naszych oddziałów ze stałą zniżką 10%.

Aby otrzymać kartę, łączna kwota dotychczasowych bezszkodowych wynajmów musi wynosić nie mniej niż 3 000 zł. Po spełnieniu powyższych warunków, należy skontaktować się z Centralą firmy.

Nowa Skoda Citigo na 3 miesiące tylko za 3000 zł netto

Potrzebujesz samochodu do realizacji zadań w Twojej firmie przez krótki czas? Wynajmij Skodę Citigo na 3 m-ce i skorzystaj z najatrakcyjniejszej ceny na rynku! Aby skorzystać z promocji należy opłacić z góry cały 3 miesięczny okres wynajmu. Limit kilometrów do wykorzystania przez 3 miesiące to aż 9000! Po przekroczeniu limitu opłata za każdy dodatkowy kilometr to 0,30 zł.

Promocje nie łączą się ze sobą