f
Wypożyczalnia samochodów

Tani wynajem samochodów

we Wrocławiu!

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Wrocław Strachowice

MobiCars to ogólnopolska wypożyczalnia samochodów posiadająca swoje punkty wynajmu w stolicy województwa dolnośląskiego, m.in. Port lotniczy Wrocław Strachowice oraz Dworzec Główny PKP. W naszej flocie znajdą Państwo pojazdy na miarę każdej potrzeby. Oferujemy wynajem samochodów we Wrocławiu takich marek jak: Skoda, Toyota, Citroen, Renault, Opel, Fiat, Kia oraz wiele innych sprawdzonych i niezawodnych. Dodatkowo nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław zapewnia prosty proces rezerwacji pojazdu. Wystarczy, że wybiorą Państwo poniżej klasę samochodu, a w kolejnych etapach uzupełnią informacje na temat miejsca i daty wypożyczenia oraz podadzą swoje niezbędne dane personalne. Ponadto umożliwiamy naszym Klientom dobranie potrzebnych akcesoriów do wynajmowanego auta. Opłatę za rezerwację można dokonać płatnością internetową lub w chwili odbioru auta.

Sprawdź naszą ofertę i wypożycz samochód bez kaucji we Wrocławiu oraz w innych miastach naszego kraju.

Firma Mobicars zajmuje się nie tylko wynajmem samochodów we Wrocławiu lecz także na terenie całej Polski. Sprawdź!

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji

Wynajem aut bez kaucji

- płacisz tylko za wynajem

Wynajem aut bez limitu kilometrów

Bez limitu kilometrów

- wynajmij auto i jedź gdzie chcesz

Wypożyczalnia samochodów

Podstawienie i odbiór auta za 0 zł

- już od 3 dni wynajmu

Najtańsza wypożyczalnia

Najtańsza wypożyczalnia

- od 44 zł za dobę

Jak zaoszczędzić wynajmując samochód we Wrocławiu z MobiCars?

Podstawową cechą naszej wypożyczalni samochodów Wrocław jest wynajem bez kaucji. Nie pobieramy od naszych Klientów depozytu, dlatego też rezerwacja aut jest u nas taka tania. Dodatkowo nie posiadamy ograniczeń przejechanych kilometrów, więc nie muszą się Państwo obawiać związanych z tym dopłat. Ponadto przygotowane mamy atrakcyjne promocje dla firm i osób prywatnych, które umożliwiają obniżenie kosztów najmu.

Nasi pracownicy bez pobierania dodatkowych opłat mogą również podstawić pojazd pod wskazany adres. Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują auta od czasu do czasu, np. wyjazd na urlop, lub przylot do kraju. MobiCars umożliwia Państwu dokonanie wcześniej rezerwacji za pomocą naszego formularza, dzięki czemu po wylądowaniu na lotnisku we Wrocławiu, można błyskawicznie odebrać swój zarezerwowany samochód.

Stolica Dolnego Śląska to miejsce dziesiątek targów, wystaw i konferencji, które odbywają się w Centrum Kongresowym (Kompleks Hali Stulecia). Wydarzenia te przyciągają osoby i firmy z całego kraju, a nawet zagranicznych przedstawicieli. To idealne miejsce do prezentacji Państwa firmy, a także pozyskania nowych partnerów biznesowych. Nasza firma MobiCars, pomoże w zapewnieniu floty pojazdów niezbędnej dla pracowników podczas takich spotkań biznesowych.

Wybierz samochód
Klasa A
Skoda Citigo
* Skoda Citigo
Klasa B
Toyota Yaris
* Toyota Yaris
Klasa B+ LPG
Skoda Fabia
* Skoda Fabia
Klasa C
Citroen C-Elysee
* Fiat Tipo
Klasa C+
Skoda Octavia
* Skoda Octavia
Klasa C+ Automat
Toyota Auris Hybryda
* Toyota Corolla Kombi
Klasa Crossover
Toyota C-HR Hybrid
* Toyota C-HR Hybrid
Klasa D
NOWA Skoda Superb
* NOWA Skoda Superb
Klasa D+
Kia Optima Kombi
* Kia Optima Kombi
Klasa E PREMIUM
Lexus GS 300
* Lexus GS 300
Klasa SUV
Kia Sportage
* Kia Sportage
Klasa R
Opel Vivaro
* Opel Vivaro
Klasa Cargo
Dacia Dokker Van LPG
* Dacia Dokker Van LPG